הכירו את מייסד החברה

גל פליקסברודט

גל נולד בשנת 1986 וגדל בישוב קהילתי בשם תמרת. לאחר גיל המצווה עבר עם משפחתו לקצרין שברמת הגולן.

במהלך התבגרותו חווה גל את הצורך הטבעי להקיף את עצמו בחברים, אם זה דרך משחקי כדור וספורט קבוצתי, צפייה משותפת בסרטים בסלון ביתו, או על ידי ארגון מפגשים חברתיים בגינתו. עוד כשהיה ילד היתה בו נטייה לא ברורה להוביל אנשים להיות ביחד סביב גורם מאחד ומחבר, נטייה שהלכה והתעצמה עם השנים והובילה אותו בזמן שירותו הצבאי לצאת ולהדריך כעוזר מאמן חוגי קפואירה בצפון.

עם סוף שירותו הצבאי גל נחשף לחכמת הקבלה, החכמה שמלמדת איך להבין את המציאות בה אנו חיים ולחיות בחיבור עם כל הסובבים. בעקבות פציעה שחווה במסגרת האימונים, גל החליט שעליו לעשות שינוי ערכי בחייו, לעזוב את בית הוריו וללכת להתפתח וללמוד את אותה החכמה במרכז הארץ. במהלך לימודיו הוא נחשף לאנשים נפלאים ולערכים של אחדות וערבות הדדית. את הערכים החליט לאמץ כדרך חיים ולהעביר אותם הלאה במסגרות עבודה שונות בהם עבד, החל מגני ילדים, בתי ספר, העברת חוגים והפעלות באירועים. ובמקביל, גל התמקצע במתודת "מישחוק תהליכי הדרכה" והחל לייצר מאות משחקי חברה וגיבוש, פשוטים ומורכבים, כאלה שמטרתם היא רק לחבר בין אנשים.

ולבסוף, לאחר שסיים בשנת 2016 את לימודי הנחיית סדנאות השטח במכללת וינגייט, הוא בחר לחזור לגור בצפון ביחד עם אישתו ולהקים את חברת 3.2.1. - פעילויות גיבוש וחיבור.

 

שאיפתו של גל היא להעשיר דרך הידע שרכש את עולם האירועים, ההפעלות וההדרכה, ולמלא אותם בתכנים איכותיים וייחודיים המתמקדים בחיבור הבין אישי, בשיתוף הפעולה בין אנשים, ובשמירה על חיזוק ערכי המשפחה.

הקשר החברתיים שהפעילויות מעודדות ויוצרות בין המשתתפים הן סוד ההצלחה של גל, ולא משנה אם מדובר באנשים שנמצאים ביחד כבר שנים רבות או אם הם הכירו זה עתה.

הכשרות מקצועיות וניסיון בתחום

2019 - קורס הנחיית קבוצות מטעם חברת אנגרמה.

2016 - בוגר קורס הנחיית סדנאות שטח ( ODT/ODE ) מטעם בית ספר לתיירות ופנאי אתגרי – המכללה האקדמית בוינגייט.

בוגר שני מחזורים של קורס 'משחקולוגיה - משחוק תהליכי הדרכה' מטעם חברת "משחק החיים".

המתודה מאפשרת לכל אדם לפתח את החשיבה היצירתית ונותנת כלים לפיתוח וכתיבת מערכי משחק המובילים להשגת תוצאות בחיים היומיומיים.

בעל תעודת בוגר קורס 'יסודות החינוך האינטגרלי' ובוגר קורס 'משחוק המח"ר' מטעם עמותת המח"ר בחינוך שפעלה בין השנים 2009-2015. העמותה שמה את הדגש על החיבור האנושי וחיזוק הקשרים הבין-אישיים כגורם מרכזי להצלחה בחיים.

במסגרת הפעילות בעמותה פעל גל לפיתוח והובלת צוות המשחוק הפדגוגי ועזר לפתח את מתודת 'משחקי החיברות', בהמשך הוכשר כמרצה מטעם העמותה והנחה מגוון קורסים והשתלמויות להטמעת מתודות הדרכה חינוכיות ומשחוק תהליכים חברתיים ולימודיים בהדרכה והוראה.

בשנת 2012 השתתף גל בתהליך של כתיבת ספר משחקים בשם 'חיבור זה שם המשחק - מדריך משחקים בונים ומחברים, בהם כולם מנצחים!' - ספר שיצא לאור בשנת 2013 בהוצאת תנועת הערבות - תנועה בה גל התנדב בזמנו החופשי אשר עודדה את ערך הערבות ההדדית בקרב אנשים, דרך מעגלי שיח באירועים פתוחים ברחבי הארץ ועידוד משחקי חיבור בקרב משפחה ומקומות עבודה.​ (ליחצו על שם הספר לקבלתו בקובץ PDF במתנה)

לאורך השנים 2009 ועד ימינו אלה גל צבר ניסיון רב בתחום ההדרכה וההוראה במסגרת עבודות שונות, ביניהן: העברת חוגי משחוק לילדים, הפעלת ימי הולדת בחברות שונות ובאופן פרטי, הובלת קבוצות במסגרת עבודה בצהרונים שונים, הדרכת קייטנות והוראה כמורה מחליף בבתי ספר יסודיים.

בשנת 2006 הוסמך להדריך וללמד את אומנות הלחימה 'קפואירה' מטעם המכללה האקדמית בוינגייט.

בשלוש שתיים אחת בחרנו להשתמש ב-3 מתודות מרכזיות:

 מִשְׂחוּק חברתי

 

מתודת מישחוק תהליכי ההדרכה עם דגש על ההתפתחות החברתית בקבוצה (משחוק חברתי) מאפשרת לנו להפוך כל מערך, תוכן, הטמעת מסרים  והנחלת ערכים - לחווית גיבוש משותפת ומהנה אותה אנו משלבים בכל הפעלה.

מחקרים מראים כי הבנה והפנמה של חומר באמצעות משחק חווייתי גבוהות בתשעים אחוזים מכל צורת לימוד אחרת. המשחק מפתח חשיבה יצירתית, יכולת אלתור ושיתוף פעולה, ויכולת טובה יותר להתמודד עם מצבים שונים בחיי היומיום. 

המשחק מאפשר לנו ללמוד על העולם ועל מערכות הקשרים שלנו מתוך התנסות חווייתית, רגשית ושכלית.

התהליכים שנוצרים בזמן המשחק גורמים לנו להתנהג באופנים שאיננו רגילים בהם, ומאתגרים את היכולות שלנו.

מעבר לכך, המשחק יוצר עבורנו מרחב בטוח להתנסויות חדשות, שהרי זה רק משחק, ובמשחק מותר הכול.

משחקי חיבור

 

באמצעות המשחקים הילדים גדלים, מתפתחים, מבררים את הקשר בין דבר לדבר, ולכן אנו מאמינים כי נכון לבנות משחקים שמהם הילד, הנער או המבוגר, מבינים שהצלחתם תלויה באחרים, והצלחתם של האחרים תלויה בהם.

הפעילויות שלנו שמות דגש מיוחד על משחקי חיבור מגבשים, כי רק במקום שבו נוצרים יחסים נכונים בין אנשים, האדם יכול לפרוח.

 

משחקי החיבור מעודדים יחסי תלות הדדית ושיתוף פעולה בין המשתתפים. כל אתגר, משחק ומשימה מתוכננת כך, שרק בתנאי שכולם נרתמים להצלחה המשותפת – מתחברים, מתחשבים, מקשיבים ומשתפים פעולה – נהנים ומצליחים!

 

דוגמא אישית

 

הסביבה החברתית היא הגורם המעצב את אופיו והתנהגותו של האדם בחייו.

בהתאם לכך, עלינו לייצר לאדם דוגמאות ומשחקים שיהוו למשתתפים מעין מיני-סביבה בה כל פרט ירגיש אחראי על תחושת החיבור החברתי ועל ההצלחה של הקבוצה כולה.

במהלך כל פעילות אותה הצוות שלנו מעביר, המדריכים מהווים מקור השראה ודוגמא אישית עבור המשתתפים - הם דואגים להראות מהו יחס מכבד לאחר, נותנים להם דוגמא איך לנהל שיח משותף בצורה עגולה, ומשדרים סבלנות ותמיכה לכל פרט בקבוצה.

 

3.. 2.. 1.. צרו קשר!
מעוניינים בהזדמנות להתחבר ולשחק ביחד?
ביחרו את הפעילות / הסדנא המתאימה לכם
וצרו קשר ב-050-9890720 או השאירו הודעה
ואנו נדאג ליצור את הקשר ביניכם
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon