מתחם כולנו משפחה אחת
מתחמי חיבור ענקיים להורים וילדים - לאירועים פרטיים/קהילתיים

אנו מזמינים אתכם, הורים וילדים / משפחות / מנהלי תרבות וקהילה, לחוויה של אושר ושמחה הכוללת מתחמי פעילות מקרבים עם משחקי חיבור קבוצתיים שיעצימו את תחושת המשפחתיות ויחזקו את הקרבה בין כל בני המשפחה.

לפניכם טעימה ממגוון התחנות שיש לנו להציע לכם עבור בניית יום הפנינג שופע שעשוע, גיבוש וכיף.

את הפעילות ליום השיא שלכם אנו מרכיבים עבורכם בהתאם לכמות המשתתפים, התקציב, והרצון שלכם.

משחקי החיבור - עמדות משחק ואתגר שיתופיות עם מנחה לצד כל תחנה שיאתגר את המשתתפים במשימה קבוצתית הדורשת מגוון מיומנויות חברתיות.

מחוץ לקופסא - מתחם מחוץ לקופסא מציע מקום לאוהבי החידות, הפאזלים, משחקי ההרכבה, החשיבה ועוד מגוון משחקי לוח ענקיים בהם יוכלו המשתתפים ליהנות ממגוון רחב של משחקים לכל המשפחה – כי רק ביחד נצליח לצאת מהקוספא.

להטוטי חיבור - מתחם הלהטוטים בהנחייתו של מנחה סדנאות הג'אגלינג זאב בין, מציע מגוון רחב של כלי להטוטנות מעולם הקרקס המאפשר לילדים ולמבוגרים ליהנות משפע של אתגרים מרתקים. ניתן לערוך פעילות מונחית המשלבת תרגילים אישיים, זוגיים וקבוצתיים או להתנסות באופן עצמאי בכלי הלהטוטנות המגוונים.

קיר טיפוס נייד - באתגר ההר המשתתפים יצאו לחווית טיפוס הרים אתגרית על קיר הטיפוס הנייד - קיר הנישא לגובה של 6 מטרים ממנו יצאו 2 מסלולי טיפוס נפרדים (הקיר הינו מתקן הידראולי המותקן על נגרר עם רישוי מיוחד).

מסיבת אוזניות - בניגוד למסיבה רועשת בה נעשה שימוש במערכות הגברה ורמקולים, במסיבת האוזניות כל המשתתפים רוקדים לצלילי מוזיקה הנשמעת אך ורק באוזניות. כל משתתף מקבל זוג אוזניות אלחוטיות שרק באמצעותן הוא יכול להאזין למוזיקה. בכל מספר שניות מתחלף שיר במסיבה ואחד המשתתפים מנצח על הקבוצה ומזיז אותם לפי רצונו.

הרקדת זומבה - הפעלת זומבה מרהיבה ותוססת שתגרום לכולם לקום על הרגליים וליהנות. הזומבה הוא אימון אירובי בהשראת הריקוד הלטיני בו התנועות מבוססות על צעדי ריקוד בסגנונות שונים. לזומבה אין גיל וכל אחד יכול לעשות זומבה, התנועות פשוטות, כל שנותר הוא להתחיל לרקוד.

קליעה למטרה - מתחם החץ וקשת שלנו בטיחותי ומותאם לילדים ונוער. במתחם יוצבו 3 עמדות ירי עם קשתות המותאמות גם לימניים וגם לשמאליים כך שכולם יהיו מרוצים :) החצים מגיעים עם ראש ואקום הנדבק למטרות בעת פגיעה.

ויש לנו עוד מגוון מפעילים, תחנות משחק קבוצתיות, ועמדות שיגרמו ליום השיא שלכם להיות הכי שמח ומגבש שיש.

צרו קשר ונדאג להרכיב לכם הפנינג בהתאם לתקציב ולרצון שלכם.

מתחם בועות סבון בצפון
פעילות להפנינג משפחות
הפעלה משפחתית בצפון