top of page

פעילויות שיא לבתי ספר יסודיים

פעילויות המקדמות ערבות הדדית, אחדות, שיתוף פעולה, השתלבות ועוד...

צרו קשר להתאמת פעילות חיבור מגבשת לבית הספר שלכם

(מספר תוכנית: 31789 במאגר הממוחשב של משרד החינוך)

פעילויות לימי שיא בית ספריים, פעילויות לגיבוש כיתה, פעילויות תוכן למהלך שנת הלימודים, הפעלה בין דורית, פעילות הורים וילדים, הפנינג בית ספרי, פעילות לגיבוש צוות חדר המורים ועוד...

אנו שמחים להציע לכם מגוון פעילויות שנועדו לאחד ולחזק את הקשרים החברתיים בין הילדים והכל בהתאמה לצורך שלכם - תנו לנו להרכיב עבורכם פעילות לגיבוש הכיתה או יום שיא בית ספרי פעיל ומגבש עם פעילויות חיבור, תכנים מעשירים, משחקי גיבוש שדואגים לאחד את הקבוצה ולעורר חשיבה בשיתוף פעולה, העצמה והנאה - והכל מועבר בצורה חווייתית, מקצועית, משעשעת ומעשירה.

אפשרות 1: משחקי האחדות - הפעלת ODT שכבתית

הפעילות כוללת מתחם נייד של תחנות משחק ואתגר שיתופיות, גדולות ומאתגרות. משחקים היוצרים אווירה של גיבוש ואחדות בין הילדים דרך עבודת צוות, שיתוף פעולה ותקשורת בונה.

את המתחם ניתן להקים בשטח בית הספר או מחוצה לו.

אורך הפעילות כ-90-120 דקות של פעילות רציפה - ניתן לקיים עד 3 סבבים של פעילות ביום.

 

מדריך על קבוצה של עד 24 משתתפים - כמות המדריכים בהתאם לכמות הילדים בכיתה או בבית הספר)

ניתן לשלב גם עיבוד ערכי בעבודה עם קבוצות קטנות פר מדריך.

לנוחיותכם ובהתאם לתקציב הבית ספרי קיימות 2 אפשרויות לקיום הפעילויות שלנו:

אפשרות 1: פעילות גיבוש בליווי צוות מדריכים מקצועי מטעמנו בהתאם לכמות המשתתפים/קבוצות.

אפשרות 2: פעילות בליווי צוות מנחים מטעם בית הספר אשר יקבלו הדרכה ביום הפעילות ויוצמדו לתחנות המשחק השונות.

מעגלי חיבור
סדנאות לבתי ספר
פעילות גיבוש לילדים
משחקי גיבוש לילדים
פעילות לגיבוש הכיתה
הפעלת גיבוש לילדים
משחקי חברה וגיבוש לילדים
משחקי גיבוש לילדים

אפשרות 2: מתחברים בשיא - הפנינג מתחמי חיבור מגוונים

תנו לנו להרכיב עבורכם הפנינג שיא שופע תחנות מגוונות להפעלת כיתות בהרכב מלא (בלי צורך לפצלם) - כל תחנה מיוחדת ומביאה גיבוש חברתי ערכי באופי ייחודי.

 

מתאים לפתיחת שנה, סוף שנה,, חגים ומועדים, כאירוע הורים וילדים.

בין מתחמי הפעילות שלנו נשלב תחנות ODT משעשעות, תחנת להטוטים, תחנת משחקי מחשבה, איזון אבנים, תחנות קצב, עמדות נינג'ה מאתגרות ועוד... בכל תחנה מנחה מקצועי בתחומו שינגיש לילדים אירוע שהם לא ישכחו.

האירוע יעבוד ברוטציה מובנית על ידי מנהל האירוע - בכל 15-20 דקות הכיתות ינועו ממתחם למתחם ויפגשו מנחה חדש שיסביר לילדים בדיוק מה הם נדרשים לעשות כדי ליהנות ולהתחבר.

מתחמים לדוגמא - אנו נרכיב לכם את האירוע בהתאם לתקציב וכמות הכיתות:

חושבים בחיבור - מתחם המציע מקום לאוהבי החידות, הפאזלים, משחקי ההרכבה, החשיבה ועוד מגוון משחקי לוח ענקיים בהם יוכלו המשתתפים ליהנות ממגוון רחב של משחקים לכל המשפחה – כי רק ביחד נצליח לצאת מהקוספא.

במתחם זה נפרוס לכם שפע של משחקים שונים להפעלה עצמית של המשתתפים.

בקצב הלב - מתחם המשלב הפעלת תיפוף עם מקלות קצב + הפעלת תיגוף שתגרום לכל הילדים לרקוד ולנוע בלי הפסקה.

להטוטי חיבור - מתחם הלהטוטים בהנחייתו של מנחה סדנאות הג'אגלינג זאב בין, מציע מגוון רחב של כלי להטוטנות מעולם הקרקס המאפשר לילדים ולמבוגרים ליהנות משפע של אתגרים מרתקים. ניתן לערוך פעילות מונחית המשלבת תרגילים אישיים, זוגיים וקבוצתיים או להתנסות באופן עצמאי בכלי הלהטוטנות המגוונים.

אות משמיים - תחנה משימה כיתתית המשלבת משחק זיכרון אלפביתי מצחיק ומאתגר בו הילדים יצטרכו לתקשר כדי להסתדר.

קשר בתנועה - עמדות הנינג'ה ניתנות לתלייה ברחבי בית הספר במטרה לייצר לילדים מסלול אתגרי שיניע את הילדים בזה אחר זה בתוך מסלול מכשולים מיוחד.

מסיבת אוזניות - בניגוד למסיבה רועשת בה נעשה שימוש במערכות הגברה ורמקולים, במסיבת האוזניות כל המשתתפים רוקדים לצלילי מוזיקה הנשמעת אך ורק באוזניות. כל משתתף מקבל זוג אוזניות אלחוטיות שרק באמצעותן הוא יכול להאזין למוזיקה. בכל מספר שניות מתחלף שיר במסיבה ואחד המשתתפים מנצח על הקבוצה ומזיז אותם לפי רצונו.

הרקדת זומבה - הפעלת זומבה מרהיבה ותוססת שתגרום לכולם לקום על הרגליים וליהנות. הזומבה הוא אימון אירובי בהשראת הריקוד הלטיני בו התנועות מבוססות על צעדי ריקוד בסגנונות שונים. לזומבה אין גיל וכל אחד יכול לעשות זומבה, התנועות פשוטות, כל שנותר הוא להתחיל לרקוד.

מובילים להצלחה - תחנת משימה כיתתית בה יהיה על הילדים להוביל בהצלחה את הכדור הענקי אל יעדו במגוון דרכים מגבשות ומקרבות שידרשו מהילדים לעבוד בשיתוף פעולה ועבודת צוות.

רוג'ום - במתחם זה הילדים יתנסו באמנות איזון האבנים בקבוצות קטנות. יהיה עליהם להרכיב ביחד בעזרת אבני עץ משופעות בגדלים שונים מבנים גבוהים ויצירתיים כפי מידת היצירתיות של הילדים.

קליעה למטרה - מתחם החץ וקשת שלנו בטיחותי ומותאם לילדים ונוער. במתחם יוצבו עמדות ירי עם קשתות המותאמות גם לימניים וגם לשמאליים כך שכולם יהיו מרוצים :) החצים מגיעים עם ראש ואקום הנדבק למטרות בעת פגיעה.

גריפיטי על חלל - תחנת יצירה קסומה בה הילדים יצאו למסע בין כוכבים בעזרת מנחה הגרפיטי. הילדים יצאו עם תוצר של תמונה מרהיבה ובה מערכת כוכבים שמיימית אותם הילדים ילמדו לייצר בעצמם מ-א' ועד ת'.

המלצות מהשטח

בכל הפעלה אנו משלבים משחקי קבוצתיים שנועדו לאפשר למשתתפים לתרגל מיומנויות חברתיות כמו שיתוף פעולה, הצבת מטרות משותפות, אחריות קבוצתית, עבודה תקשורת בונה ומעצימה, עבודה בצוות, הבעת אמפתיה ורגישות, הובלה, מנהיגות חברתית, ועוד...

bottom of page