חכמת השבט

פעילות גיבוש אינדיאנית לילדים

     

הרבה לפני כיבוש אמריקה על ידי הספרדים ועוד לפני גילוי יבשת אמריקה על ידי כריסטופר קולומבוס ב-1492, חיו ביבשת שבטים אינדאנים ועמים רבים, ביניהם האצטקים, האינקה, ובני המאיה שחיו על היבשת למעלה מ-3000 שנים והשאירו אחריהם שרידים רבים כמו מקדשים, פסלים, וציורי קיר שמעידים על תרבות מפותחת וחכמה מאוד שנעלמה מהעולם.

טעימה מהפעילות:

הפעלה ברוח השבטים האינדיאנים - מסע מרתק, מעשיר וחוויתי בו יחוו הילדים את מנהגיהם השונים והמגוונים של השבטים השונים ברחבי יבשת צפון, מרכז ודרום אמריקה.

 ההפעלה כוללת משחקי גיבוש שבטיים ברוח אינדיאנית שבטית, תערובת מרתקת של תרבויות, אמונות, וחוויה אתגרית המבוססות על מידע אמיתי משבטים שחיו ועדיין חיים בתקופה זו של ימינו ברחבי יבשת אמריקה.

 

את התחנות אנו מתאימים בהתאם לגיל המשתתפים.

"האמזונס"

שבט הקיצ'ואה הם המומחים הגדולים בהתמודדות עם הנהר הענק. הם יודעים איך לחצות נהרות גועשים ומפלים שוצפים המלאים בפירנאות ונחשי אנקונדה ענקיים. נהר האמזונס הוא אתגר קבוצתי המביא את המשתתפים לעבוד ולחשוב ביחד על הדרך איך לחצות את הנהר הגדול בעזרת מספר מוגבל של סירות עץ צרות.

"השבט המלוכד"

שבט הצאפרוס ידוע כשבט המלוכד שעושה הכל ביחד. הכוח שלהם נובע מהיכולת שלהם לשתף פעולה. במשימת השבט המלוכד יאספו המשתתפים כדים של מזון בעזרת מתקני ליקוט משותפים הדורשים תיאום מדויק בין המשתתפים.

"נהר האמת"

שבט הטצ'ילה הידועים בכינויים אנשי האמת, מאמינים כי רק כאשר אדם יצליח לאזן בין הטוב והרע הקיימים בתוכו הוא יוכל להפוך לאדם טוב ואמיתי יותר. על המשתתפים ללכת בשיווי משקל על פני חבל דק התלוי באוויר, זאת יעשו בעזרת שיתוף פעולה ועזרה הדדית של חבריהם לשבט.

מה כלול: הפעלה של כ-45-60 דקות, מערכת הגברה, תחנות אתגר, מפעיל על 25 משתתפים.

     

3.. 2.. 1.. צרו קשר!
מעוניינים בהזדמנות להתחבר ולשחק ביחד?
ביחרו את הפעילות / הסדנא המתאימה לכם
וצרו קשר ב-050-9890720 או השאירו הודעה
ואנו נדאג ליצור את הקשר ביניכם
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon