להיות ישראלי - חוגגים עצמאות ביחד

פעילות גיבוש בנושא ערבות הדדית (לא רק ליום העצמאות)

  

     

פעילות ליום העצמאות
פעילות גיבוש לילדים
סדנת גיבוש לילדים
חכמת החיבור
פעילות לגיבוש הכיתה
משחקי חברה וגיבוש לילדים
פעילויות גיבוש לילדים
פעילות ליום העצמאות
פעילות בנושא ישראל

אז מה זה אומר להיות ישראלי?

לנפח חזה בשירת התקווה, לחכות בתור, לעמוד בצפירה, אולי לדבר זה עם זה באותה השפה?

ישראל היא ארץ קטנה שיש בה הכל מכל, אך מה שבאמת מייחד את ארצנו הקטנטונת זאת תחושת החיבור בין האנשים, תחושת האחדות שמביאה אותנו לפעול יחד.

בפעילות 'להיות ישראלי' המשתתפים יכירו את יסודות העם שלנו דרך סיפור מסע חווייתי, מעשיר ומרתק שמתחיל מאברהם אבינו ועד קום המדינה.

לאורך המפש יתמודדו המשתתפים במשימות חיבור שידרשו מהם להפסיק לדאוג לעצמם ולהתחיל להיות ערבים זה לזה, לגלות סולידריות חברתית, להתאחד אל מול האתגר ולהיות מכוונים ישר-אל ההצלחה.

 

בכל משימה יהיה על המשתתפים לשתף פעולה כדי להשיג ביחד את המטרה, ומעל לכל הקשיים שיתגלו בדרך, הם ישחקו, יתחברו ויהנו מזמן איכות משותף וחברתי.

משימות לדוגמא:

קיבוץ גלויות - העם שלנו עבר הרבה בכדי להגיע למקום בו אנו נמצאים. לא סתם אנו נקראים "עבריים", העם העברי, על שם המעבר שאבותינו עשו לאורך השנים מהגלות אל עבר הקמת מדינה ועל כך שיהודים רבים ממשיכים לעבור לארץ ישראל בזכות חוק השבות. במשימה זו נעלה ארצה במסלול מיוחד הדורש מהמשתתפים לשתף ביניהם פעולה ולנוע בתיאום אל עבר המטרה.

 

בחזרה לשורשים - על אליעזר בן יהודה ותרומתו לחידוש השפה העברית בארץ ישראל כולנו שמענו, אך מה שלא שמענו הוא על תרומתה של השפה לאחדות עם ישראל. במשימה זו נעזור זה לזה לגלות ולחשוף את אותיות האלפבית לפי הסדר במשחק זיכרון שיתופי ומיוחד.

המוביל הארצי - הזכות האנושית למים היא הכרחית ליצירת חיים. הם הבסיס לחיים ולבריאות ובלעדיהם אי אפשר לחיות בארץ ישראל. במשימה זו המשתתפים יבנו מודל של מוביל המים הארצי, הפרוייקט המיוחד שמטרתו היתה לפתח תשתית שתספק מים מתוקים לכל תושבי ישראל מצפון ועד הנגב מתוך דאגה לתושבים ולפיתוח האדמה והחקלאות.

להיות ישראלי הינה הפעלה מגבשת ומעצימה עם תכנים מעשירים, משחקי גיבוש שדואגים לאחד את הקבוצה ומשחקי חשיבה בשיתוף פעולה המועברים בצורה חווייתית, משעשעת ומעשירה.

3.. 2.. 1.. צרו קשר!
מעוניינים בהזדמנות להתחבר ולשחק ביחד?
ביחרו את הפעילות / הסדנא המתאימה לכם
וצרו קשר ב-050-9890720 או השאירו הודעה
ואנו נדאג ליצור את הקשר ביניכם
Copyrights
  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon